Готель Hesed House

  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Кондиціонер

Готель Hesed House Сеул знаходиться у районі Eunpyeong-Gu, майже за 6 км від палацу Кенбоккун. Цей гостьовий будинок Сеула також включає парковку.

Номери Hesed House оснащені системою клімат-контролю, а також мультимедійними засобами, такими як телевізор з плоским екраном і супутниковими телеканалами. Вони мають власні ванні кімнати. Ванні кімнати мають біде, окремий туалет і душ. Крім того, у них надають фен і банні рушники для додаткового комфорту гостей.

Ви можете пообідати у ресторані Sashimi Restaurant Mountain I Ne, розташованому недалеко від Hesed House Сеула.

Музей оптичний ілюзій «Trickeye» та Парк Tapgol знаходяться за 15 хвилин їзди, та за 20 хвилин їзди машиною від готелю Сеула. Поблизу цього помешкання розташована найближча станція метро, — Станція Bulgwang. Готель Сеула знаходиться всього за 5 хвилин ходьби від автобусної зупинки Bulgwangdaeho Apt.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Готель Hesed House Сеул
Dongming House
Ціна лише для моб. пристроїв

Dongming House

7.3
Добре 3 відгуки
916 м від помешкання
USD 152 USD 137
за ніч
Cozyseoul
Ціна лише для моб. пристроїв

Cozyseoul

1.9 км від помешкання
USD 80 USD 72
за ніч
Casamigalu
Ціна лише для моб. пристроїв

Casamigalu

9.7
Чудово 30 відгуків
2.6 км від помешкання
USD 162 USD 146
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Сеул гімпо Аеропорт
    16 км

    Залізничні вокзали

    Seoul Station
    8 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Обідній стіл

    У спальні

    • Електричні ковдри

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 10:00 до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      Парковка в Готель Hesed House безкоштовна?
      Так, під час перебування в Готель Hesed House, ви можете залишити свій автомобіль на парковці безкоштовно.
    • 🚎
      Які зупинки транспорту знаходяться поруч з Готель Hesed House?
      Найближчий автовокзал до Готель Hesed House" - Bulgwangdaeho Apt, розташований на відстані 5 хвилин пішки, а найближча станція метро - " Станція Bulgwang", в межах 10 хвилин пішої прогулянки від готелю.
    • 🔤
      Якими мовами розмовляє персонал Готель Hesed House?
      Персонал Готель Hesed House може допомогти вам такими мовами, як- Корейська, Іспанська і Японська.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Сеул гімпо Аеропорт
    16 км

    Залізничні вокзали

    Seoul Station
    8 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Готель Hesed House Сеул

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити